Proč s námi?
...................................

Každému z našich klientů umožňujeme využít našich dlouhodobých zkušeností v oblasti IT technologií.
Máme k dispozici rozsáhlé portfolio špičkových dodavatelů a výrobců těchto technologií jako například:
         Intel, AMD, HP, MSI, Acer, Gigabyte, Asus, OCZ, Corsair, Microsoft, Adobe a mnoho dalších.
Náš přístup ke každému zákazníkovi je zcela individuální, a proto jsme schopni plně uspokojit požadavky
          každého klienta.
Věříme, že dokážeme vždy nabídnout něco víc.

PŘÍKLADY
SLUŽBY
KONTAKT

O NÁS

Víme, že správná grafika webu dokáže každého zaujmout a všichni si ji zapamatují. Hlavními faktory pro úspěšnost a zapamatovatelnost grafického návrhu jsou tyto vlastnosti: přehlednost, výstižnost a snadná orientace. Budeme se vám snažit vytvořit webové stránky přímo na míru vašim potřebám a přáním. Požadavky našich klientů nepodceňujeme a jsou pro nás výzvou a ne překážkou. Grafický návrh jsme schopni vytvořit pro osobní, mikro stránky, firemní prezentace atd.
DĚLÁME VĚCI JINAK

servis pc notebooku acer asus fujitsu hp msi lenovo toshiba samsung
Servis počítačů mobilů a herních konzolí Jablonec Liberec | PCkomponent.CZ
CENÍK
WEB DESIGN OD A DO Z
INDIVIDUÁLNÍ GRAFIKA
WEBDESIGN je komplexní činností spojující řadu činností jako jsou návrh informační architektury, tvorba grafického designu, COPYWRITING, SEO optimalizace a další.
Součástí každé námi zhotovené WEBOVÉ PREZENTACE je MODERNÍ a KREATIVNÍ DESIGN, který Vás dokáže odlišit od běžně dostupných standardů a to i za velmi příznivé ceny. Za všech okolností se snažíme vyjít našim klientům vstříc. Není to ovšem vždy jednoduché a občas musíme volit i cestu kompromisů. WEBDESIGN je uměleckou činností, a proto na něj klademe maximální důraz.
Ukázku našich grafických návrhů můžete zhlédnout níže.
Naše všestrannost nám dovoluje připravit pro vás nejen WEBDESIGN a kvalitní INTERNETOVOU PREZENTACI, ale i ostatní grafické úkony: tvorbu loga, prezentační materiály, bannery, billboardy, vizitky, reklamní materiály atd.
WEBHOSTING a DOMÉNY. Myslíte si, že je registrace domény a následné nahrání prezentace na internet složitou záležitostí? Nevíte, jak na to? Přenechte veškerou agendu spojenou s registrací a vystavením prezentace na nás.


KONTAKTNÍ INFORMACE

+420 606 337 648
info@pckomponent.cz
IČO: 71900764
DIČ: CZ8205272526

ADRESA:
Měsíční 24
466 01 Jablonec n.N.
Czech Republic
Oprava servis PC a herních konzolí Jablonec Liberec | PCkomponent.CZ
Nejsme pouze dodavatelé webových řešení a grafiky, ale na rozdíl od jiných firem zabývajících se tvorbou webů a internetových prezentací my dodáváme komplexní řešení včetně služby: SPRÁVCE WEBU, která je v podobě aktualizací webových stránek a hlavně jejich obsahu, která jinak majitele a uživatele webových stránek zdržuje a často až otravuje. To vše bez jakýchkoli měsíčních paušálů nebo tarifů, zaplatíte pouze za Vámi požadovanou změnu či úpravu a to v řádech stokorun. Váš čas, který byste těmto úpravám museli věnovat, můžete tak využít mnohem efektivněji k práci či odpočinku.
Tuto službu SPRÁVCE WEBU nabízíme i pro Vaše stávající webové prezentace.
A ani zde si neúčtujeme žádný měsíční paušál nebo tarif ale pouze provedenou práci.
web design
Czech Christmas Ornaments
sodabar
WEB DESIGN